♡meie||us.

tere!

olete jõudnud blogini, millel pole piire. oleme kolm sõbrannat, kel erinev taust, aga ühine huvi fotograafia ja lugude vastu. lühidalt ülevaade, kes sellesse blogisse sisu loovad ja millised on nende huvid.


Signe on kirilind.com algataja ja autor. tal on ajakirjaniku taust, praegu keskendub doktorantuuri lõpetamisele. Signe kirjutab kõigest ja pildistab kõike, mis talle inspiratsiooni pakuvad. olgu selleks käik looduses või hoopistükkis välismaal. tema kontakt on signe.ivask[at]gmail.com.

Signe is the one who founded kirilind.com and is still writing stories for the blog as well. as for her background then she has been a journalist (and still is a freelancer), right now works in the academic world and aims at finishing her phd studies. She writes about everything and takes photos that inspire her. this inspiration could come from nature or visiting countries abroad. her contact: signe.ivask[at]gmail.com.

“kui ma olin väike, siis ma ütlesin eriti kirgaste kogemuste peale endale, et “jäta see nüüd endale meelde – see on oluline hetk”. nii ongi mulle ajapikku kogunenud pagas mentaalsetest piltidest, mis kajastavad eri hetki mu elus. jah, olen lapsest saati imelik olnud.” || “when I was little, then I told to myself for certain colourful situations that “remember this – this is important”. so there are these bits and pieces from my child- and adulthood that remain in my brain. so, yes, I’ve been a weirdo since childhood.”


Laura on kirilind.com autor, kelle taust on läbi-lõhki spordiga seotud. ta on olnud spordi-kommunikatsiooni spetsialist ja -ajakirjanik. tal vaimustav käsi ja silm: teeb pilti ja oskab kujundada-küljendada. siin blogis räägib ta jutte ja jagab pilte oma elust, milles on peidus killukesi nii spordi- kui ka mujalt maailmast.

Laura is an author for kirilind.com, whose background is tightly connected to sports. she is a communication specialist for sports and a sports journalist. she is extremely talented in taking beautiful photos and graphical designing. in our blog she talks about her journeys and trips, shares photos from her life, where you could find little hints of sports and the world.

Screen Shot 2018-07-24 at 12.56.51.png

“paremale,” mõtlen enesekindlalt, voldin tagurpidi käes olnud kaardi kokku ja sammun hoopis vasakule. just nii minu elu kulgeb, ettearvamatult. ehk just seetõttu olen kohanud inimesi, kelleta täna oma elu ette ei kujuta ning väisanud omanäolisi ja samavõrd imelisi paiku üle maa. || “to the right,” I think confidently and fold the map that has been in my arms upside down. I’m heading left. this is how my life goes – you’ll never know what happens next. maybe this is the reason why I’ve met many people that I could not imagine my life without, and visited many one of the kind countries all over the world.


Mari on kirilind.com autor, kelle plaan on keskenduda oma elu ülestähendamisele. praegu keskendub kunstilemb Mari väikese Hedvigi kasvatamisele. Mari on õppinud nahadisainer, kelle ahhetama panevaid maale-fotosid ripub siin-seal kohvikutes. blogisse kavatseb esialgu rohkem piltide abil oma lugusid jutustada, julgemal momendil mõne sõnagi poetada.

Mari is an author for kirilind.com, who plans to focus more on writing about her life. Mari focuses on raising her daughter right now. She has studied leather design and craft. But what she is famous for could be her beautiful paintings that have decorated many cafés in Estonia. she mostly focuses on telling stories by photos, if she finds courage, she shall write something as well.

Screen Shot 2018-07-27 at 09.33.24.png

See juhtus umbes kümme aastat tagasi. Mul on kahju, et ma seda lugu kohe kirja ei pannud, sest aastatega on mu mälumaht kõvasti vähenenud ja osa sellest loost kaduma läinud. Kuid ma panen siiski kirja need riismed, mis alles.
Tähendab… oli suvi ja viibisime Signe vanemate kodus, võimalik, et Signe elaski siis veel seal. Väljas oli valge, elutuba oli puhas ja koristatud. Eikuskilt ilmus välja punase kihiseva veini pudel, mille me elegantse liigutusega avasime ja sama elegantselt purskus terve Signe vanemate elutuba tumepunast viinamarjaveini täis. Veetsime järgmised tunnid sündmuspaika puhtaks nühkides ja allesjäänud vedelikku tarbides. Kui endaarvates oli kõik briljantselt puhas, suundusime jalgratastega lähedalasuvasse Koopsi järve end värskendama.

Jõudnud kohale ilma igasuguste probleemideta, astusin rõõmsalt purdele, mis minu kahjuks osutus täiesti ebatugevaks ja võib-olla isegi juba varem katkiseks, et mind õblukest naisterahvast see ei kandnud ja mu vasak jalg kadus auku. Kaheksa tunni pärast ma ärkasin Signe venna toas koos Signega ja potisinise jalaga.