♡mina.

tere!

olete jõudnud blogini, millel pole piire. sõna otseses mõttes. probleem on selles, et ma ei viitsi.


Signe on kirilind.com algataja ja autor. tal on ajakirjaniku taust, praegu keskendub akadeemilise maailma võludele. Signe kirjutab kõigest ja pildistab kõike, mis talle inspiratsiooni pakuvad. olgu selleks käik looduses või hoopistükkis välismaal. tema kontakt on signe.ivask[at]gmail.com.

õõh. kolmandas isikus kirjutamine lõppegu!

blogikirjutiste eesmärk pole pelgalt anda edasi lugusid, vaid ka soovitusi. näiteks, satud teinekord uude riiki ja vaatad, et ohhoo, sivask on seal ka käinud, huvitav, mida ta soovitab seal teha… kui läheb hästi, olen ma oma kirjutises sellele ka tähelepanu pööranud.

yolo. et kui olla jälle hästi pop, siis võiks mind nimetada exploggeriks. et noh explorer ja blogger nagu kokku. pole vist hea sõna, kui seda seletama peab… aga ega vanem generatsioon saa ka aru näiteks, mis amet see juutuuber on, ja kas ta ikka on amet.

*sisesta siia hästi ilus pilt endast, et siis inimesed arvaks, et sind tasub jälgida ja sinu sõna kuulata, sest välimus annab nii-iii-iiiii palju krediiti juurde. parim pilt minust on selja tagant. nautige.*

d694e998-4017-4c26-9510-53f288d1ba6c

“kui ma olin väike, siis ma ütlesin eriti kirgaste kogemuste peale endale, et “jäta see nüüd endale meelde – see on oluline hetk”. nii ongi mulle ajapikku kogunenud pagas mentaalsetest piltidest, mis kajastavad eri hetki mu elus. jah, olen lapsest saati imelik olnud.”